Продажба - Апартамент 109 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Ано Каламаки
610 000 €
5596 €/m²
Property 64675 photo 1
Property 64675 photo 2
Property 64675 photo 3
Property 64675 photo 4
Property 64675 photo 5
Property 64675 photo 6
Property 64675 photo 7
Property 64675 photo 8
Property 64675 photo 9
Property 64675 photo 10
Property 64675 photo 11
Property 64675 photo 12
Property 64675 photo 13
Property 64675 photo 14
Property 64675 photo 15
Property 64675 photo 16

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 109 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 7157 €/m²
  • Обектен код 62328
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
597 000 € 2926 €/m²
  • Обектен код 50958
  • Квадратура 204 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
800 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 34147
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 6393 €/m²
  • Обектен код 65771
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 4320 €/m²
  • Обектен код 38732
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3145 €/m²
  • Обектен код 3933
  • Квадратура 213 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин