Продажба - Апартамент 171 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Палео Фалиро
600 000 €
3509 €/m²
Property 41764 photo 1
Property 41764 photo 2
Property 41764 photo 3
Property 41764 photo 4
Property 41764 photo 5
Property 41764 photo 6
Property 41764 photo 7
Property 41764 photo 8
Property 41764 photo 9
Property 41764 photo 10
Property 41764 photo 11
Property 41764 photo 12
Property 41764 photo 13
Property 41764 photo 14
Property 41764 photo 15
Property 41764 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 171 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 4 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 64887
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 65814
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 21909
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 36378
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60369
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 3264 €/m²
  • Обектен код 60597
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
890 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 62009
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин