890 000 €
4450 €/m²
Property 62009 photo 1
Property 62009 photo 2
Property 62009 photo 3
Property 62009 photo 4
Property 62009 photo 5
Property 62009 photo 6
Property 62009 photo 7
Property 62009 photo 8
Property 62009 photo 9
Property 62009 photo 10
Property 62009 photo 11
Property 62009 photo 12
Property 62009 photo 13
Property 62009 photo 14
Property 62009 photo 15
Property 62009 photo 16
Property 62009 photo 17
Property 62009 photo 18

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1953
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 200 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една трапезария, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
800 000 € 1975 €/m²
  • Обектен код 52316
  • Квадратура 405 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 62432
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 100 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 51896
  • Квадратура 2630 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Обектен код 8164
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 64496
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 5757 €/m²
  • Обектен код 52988
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6782 €/m²
  • Обектен код 64890
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 8173 €/m²
  • Обектен код 58413
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Обектен код 24676
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин