Продажба - Апартамент 115 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Евряли
780 000 €
6783 €/m²
Property 64890 photo 1
Property 64890 photo 2
Property 64890 photo 3
Property 64890 photo 4
Property 64890 photo 5
Property 64890 photo 6
Property 64890 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
715 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 64856
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 64887
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6782 €/m²
  • Обектен код 64890
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
855 000 € 7008 €/m²
  • Обектен код 64945
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 7459 €/m²
  • Обектен код 64957
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 6315 €/m²
  • Обектен код 65020
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 5507 €/m²
  • Обектен код 65052
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 5478 €/m²
  • Обектен код 65195
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Обектен код 65335
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин