630 000 €
5478 €/m²
Property 65195 photo 1
Property 65195 photo 2
Property 65195 photo 3
Property 65195 photo 4
Property 65195 photo 5
Property 65195 photo 6
Property 65195 photo 7
Property 65195 photo 8
Property 65195 photo 9
Property 65195 photo 10
Property 65195 photo 11
Property 65195 photo 12
Property 65195 photo 13
Property 65195 photo 14
Property 65195 photo 15
Property 65195 photo 16
Property 65195 photo 17
Property 65195 photo 18
Property 65195 photo 19
Property 65195 photo 20
Property 65195 photo 21

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3300 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
550 000 € 4365 €/m²
  • Обектен код 52069
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 65133
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
896 000 € 8784 €/m²
  • Обектен код 56037
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Обектен код 52052
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 64221
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
536 000 € 6536 €/m²
  • Обектен код 65340
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 34147
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин