Продажба - Апартамент 126 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
550 000 €
4365 €/m²
Property 52069 photo 1
Property 52069 photo 2
Property 52069 photo 3
Property 52069 photo 4
Property 52069 photo 5
Property 52069 photo 6
Property 52069 photo 7
Property 52069 photo 8
Property 52069 photo 9
  • Обектен код 52069
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 126 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 1976
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 780 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 126 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
479 000 € 4650 €/m²
  • Обектен код 58964
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 3813 €/m²
  • Обектен код 49951
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 59703
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
614 000 € 6395 €/m²
  • Обектен код 65339
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Обектен код 24676
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин