550 000 €
4583 €/m²
Property 59703 photo 1
Property 59703 photo 2
Property 59703 photo 3
Property 59703 photo 4
Property 59703 photo 5
Property 59703 photo 6
Property 59703 photo 7
Property 59703 photo 8
Property 59703 photo 9
Property 59703 photo 10
Property 59703 photo 11
Property 59703 photo 12
Property 59703 photo 13
Property 59703 photo 14
Property 59703 photo 15
Property 59703 photo 16
Property 59703 photo 17
Property 59703 photo 18
Property 59703 photo 19
Property 59703 photo 20
Property 59703 photo 21
Property 59703 photo 22
Property 59703 photo 23
Property 59703 photo 24
Property 59703 photo 25
Property 59703 photo 26
Property 59703 photo 27
Property 59703 photo 28
Property 59703 photo 29
Property 59703 photo 30

Details

  • Етаж: 6 етаж
  • Година на строителство: 2000
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 130 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Обектен код 56249
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
715 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 64856
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
498 000 € 4742 €/m²
  • Обектен код 58961
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 64221
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 21909
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 4205 €/m²
  • Обектен код 41938
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 41764
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин