Продажба - Апартамент 107 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Палео Фалиро
450 000 €
4206 €/m²
Property 41938 photo 1
Property 41938 photo 2
Property 41938 photo 3
Property 41938 photo 4
Property 41938 photo 5
Property 41938 photo 6
Property 41938 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1976
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 107 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
384 000 € 4517 €/m²
  • Обектен код 58957
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63549
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 5154 €/m²
  • Обектен код 56729
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
374 000 € 4857 €/m²
  • Обектен код 58951
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин