500 000 €
5155 €/m²
Property 56729 photo 1
Property 56729 photo 2
Property 56729 photo 3
Property 56729 photo 4
Property 56729 photo 5
Property 56729 photo 6
Property 56729 photo 7
Property 56729 photo 8
Property 56729 photo 9
Property 56729 photo 10
Property 56729 photo 11
Property 56729 photo 12

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, 2 холове с кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
735 000 € 6621 €/m²
  • Обектен код 64242
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
407 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 54377
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
495 000 € 5963 €/m²
  • Обектен код 65225
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 65814
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 59328
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 5154 €/m²
  • Обектен код 56729
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
473 000 € 4592 €/m²
  • Обектен код 58956
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин