420 000 €
3818 €/m²
Property 59328 photo 1
Property 59328 photo 2
Property 59328 photo 3
Property 59328 photo 4
Property 59328 photo 5
Property 59328 photo 6
Property 59328 photo 7
Property 59328 photo 8
Property 59328 photo 9
Property 59328 photo 10
Property 59328 photo 11

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 119 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление.

Продажба
350 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 57563
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60364
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 62111
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 59328
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин