570 000 € 530 000 €
5096 €/m²
Property 58253 photo 1
Property 58253 photo 2
Property 58253 photo 3
Property 58253 photo 4
Property 58253 photo 5
Property 58253 photo 6
Property 58253 photo 7
Property 58253 photo 8
Property 58253 photo 9
Property 58253 photo 10
Property 58253 photo 11
Property 58253 photo 12
Property 58253 photo 13
Property 58253 photo 14
Property 58253 photo 15
Property 58253 photo 16
Property 58253 photo 17

Details

  • Етаж: Пентхаус
  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1600 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 104 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на 10 етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 65814
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60369
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 5652 €/m²
  • Обектен код 64139
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
491 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 58952
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 5963 €/m²
  • Обектен код 65225
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 41930
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин