491 000 €
4676 €/m²
Property 58952 photo 1
Property 58952 photo 2
Property 58952 photo 3
Property 58952 photo 4
Property 58952 photo 5
Property 58952 photo 6
Property 58952 photo 7
Property 58952 photo 8
Property 58952 photo 9
Property 58952 photo 10
Property 58952 photo 11
Property 58952 photo 12
Property 58952 photo 13
Property 58952 photo 14
Property 58952 photo 15
Property 58952 photo 16
Property 58952 photo 17
Property 58952 photo 18
Property 58952 photo 19
Property 58952 photo 20
Property 58952 photo 21
Property 58952 photo 22
Property 58952 photo 23

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 4300 €/m²
  • Обектен код 55911
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
404 000 € 4590 €/m²
  • Обектен код 58950
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
500 000 € 5154 €/m²
  • Обектен код 56729
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 57670
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Обектен код 62103
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин