Продажба - Апартамент 100 m² в Атина

Гърция Атика Предградия на Пирея Мошато
430 000 €
4300 €/m²
Property 55911 photo 1
Property 55911 photo 2
Property 55911 photo 3
Property 55911 photo 4
Property 55911 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 4531 €/m²
  • Обектен код 65321
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60365
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
385 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 58954
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 61748
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин