385 000 €
3850 €/m²
Property 64140 photo 1
Property 64140 photo 2
Property 64140 photo 3
Property 64140 photo 4
Property 64140 photo 5
Property 64140 photo 6

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 1990
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 720 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
382 000 € 4961 €/m²
  • Обектен код 58960
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
536 000 € 6536 €/m²
  • Обектен код 65340
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
325 000 € 3494 €/m²
  • Обектен код 61347
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 4679 €/m²
  • Обектен код 58955
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин