382 000 €
4961 €/m²
Property 58960 photo 1
Property 58960 photo 2
Property 58960 photo 3
Property 58960 photo 4
Property 58960 photo 5
Property 58960 photo 6
Property 58960 photo 7
Property 58960 photo 8
Property 58960 photo 9
Property 58960 photo 10
Property 58960 photo 11
Property 58960 photo 12
Property 58960 photo 13
Property 58960 photo 14
Property 58960 photo 15
Property 58960 photo 16
Property 58960 photo 17
Property 58960 photo 18
Property 58960 photo 19
Property 58960 photo 20
Property 58960 photo 21
Property 58960 photo 22
Property 58960 photo 23

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Сграда без асансьор.

Продажба
350 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 59653
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
391 000 € 4654 €/m²
  • Обектен код 58962
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Обектен код 65107
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 62111
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 4492 €/m²
  • Обектен код 59830
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63549
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин