360 000 €
2880 €/m²
Property 62111 photo 1
Property 62111 photo 2
Property 62111 photo 3
Property 62111 photo 4
Property 62111 photo 5
Property 62111 photo 6
Property 62111 photo 7
Property 62111 photo 8
Property 62111 photo 9
Property 62111 photo 10
Property 62111 photo 11
Property 62111 photo 12
Property 62111 photo 13
Property 62111 photo 14
Property 62111 photo 15
Property 62111 photo 16
Property 62111 photo 17
Property 62111 photo 18
Property 62111 photo 19
Property 62111 photo 20
Property 62111 photo 21
Property 62111 photo 22
Property 62111 photo 23
Property 62111 photo 24
Property 62111 photo 25

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 16000 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 125 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление.

Продажба
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 59707
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 61748
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60362
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63549
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61483
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 3614 €/m²
  • Обектен код 59801
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин