417 000 €
4739 €/m²
Property 58965 photo 1
Property 58965 photo 2
Property 58965 photo 3
Property 58965 photo 4
Property 58965 photo 5
Property 58965 photo 6
Property 58965 photo 7
Property 58965 photo 8
Property 58965 photo 9
Property 58965 photo 10
Property 58965 photo 11
Property 58965 photo 12
Property 58965 photo 13
Property 58965 photo 14
Property 58965 photo 15
Property 58965 photo 16
Property 58965 photo 17
Property 58965 photo 18
Property 58965 photo 19
Property 58965 photo 20
Property 58965 photo 21
Property 58965 photo 22
Property 58965 photo 23

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 88 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Сграда без асансьор.

Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4743 €/m²
  • Обектен код 59669
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 61748
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
614 000 € 6395 €/m²
  • Обектен код 65339
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 000 € 3276 €/m²
  • Обектен код 65119
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 64221
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60365
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 62481
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин