420 000 €
3387 €/m²
Property 66061 photo 1
Property 66061 photo 2
Property 66061 photo 3
Property 66061 photo 4
Property 66061 photo 5
Property 66061 photo 6
Property 66061 photo 7
Property 66061 photo 8
Property 66061 photo 9
Property 66061 photo 10
Property 66061 photo 11
Property 66061 photo 12
Property 66061 photo 13
Property 66061 photo 14
Property 66061 photo 15
Property 66061 photo 16
Property 66061 photo 17
Property 66061 photo 18
Property 66061 photo 19
Property 66061 photo 20
Property 66061 photo 21
Property 66061 photo 22

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: електрически
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4850 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 124 кв.м в Атина. Апартаментът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, гараж, отопление, алармена система.

Продажба
440 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 60992
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60364
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
416 000 € 4378 €/m²
  • Обектен код 58953
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 65643
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 65133
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин