Продажба - Апартамент 118 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
530 000 €
4492 €/m²
Property 65334 photo 1
Property 65334 photo 2
Property 65334 photo 3
Property 65334 photo 4
Property 65334 photo 5
Property 65334 photo 6
Property 65334 photo 7
Property 65334 photo 8
Property 65334 photo 9
Property 65334 photo 10
Property 65334 photo 11
Property 65334 photo 12
Property 65334 photo 13
Property 65334 photo 14
Property 65334 photo 15
Property 65334 photo 16
Property 65334 photo 17
Property 65334 photo 18
Property 65334 photo 19
Property 65334 photo 20
Property 65334 photo 21
Property 65334 photo 22
Property 65334 photo 23
Property 65334 photo 24
Property 65334 photo 25
Property 65334 photo 26
Property 65334 photo 27
Property 65334 photo 28

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 118 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една трапезария, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 41930
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 4531 €/m²
  • Обектен код 65321
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
705 000 € 5507 €/m²
  • Обектен код 65052
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6393 €/m²
  • Обектен код 65771
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 56427
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
695 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65652
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
465 000 € 4386 €/m²
  • Обектен код 55910
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 3813 €/m²
  • Обектен код 49951
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин