530 000 €
4240 €/m²
Property 65448 photo 1
Property 65448 photo 2
Property 65448 photo 3
Property 65448 photo 4
Property 65448 photo 5
Property 65448 photo 6
Property 65448 photo 7
Property 65448 photo 8
Property 65448 photo 9
Property 65448 photo 10
Property 65448 photo 11
Property 65448 photo 12
Property 65448 photo 13
Property 65448 photo 14
Property 65448 photo 15
Property 65448 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2000
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2400 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 125 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
614 000 € 6395 €/m²
  • Обектен код 65339
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 59703
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 36378
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
473 000 € 4592 €/m²
  • Обектен код 58956
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63549
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин