Продажба - Апартамент 90 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула
550 000 €
6111 €/m²
Property 41930 photo 1
Property 41930 photo 2
Property 41930 photo 3
Property 41930 photo 4
Property 41930 photo 5
Property 41930 photo 6
Property 41930 photo 7
Property 41930 photo 8
Property 41930 photo 9
Property 41930 photo 10
Property 41930 photo 11
Property 41930 photo 12
Property 41930 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1987
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
465 000 € 4386 €/m²
  • Обектен код 55910
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
473 000 € 4876 €/m²
  • Обектен код 56590
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 62641
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
491 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 58952
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4205 €/m²
  • Обектен код 41938
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин