473 000 €
4876 €/m²
Property 56590 photo 1
Property 56590 photo 2
Property 56590 photo 3
Property 56590 photo 4
Property 56590 photo 5
Property 56590 photo 6
Property 56590 photo 7
Property 56590 photo 8
Property 56590 photo 9
Property 56590 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
452 000 € 5445 €/m²
  • Обектен код 65224
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 5154 €/m²
  • Обектен код 56729
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
473 000 € 4592 €/m²
  • Обектен код 58956
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 59328
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
416 000 € 4378 €/m²
  • Обектен код 58953
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 64221
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 65814
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин