Продажба - Апартамент 79 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Калимниотика
450 000 €
5696 €/m²
Property 65493 photo 1
Property 65493 photo 2
Property 65493 photo 3
Property 65493 photo 4
Property 65493 photo 5
Property 65493 photo 6
Property 65493 photo 7
Property 65493 photo 8
Property 65493 photo 9
Property 65493 photo 10
Property 65493 photo 11
Property 65493 photo 12
Property 65493 photo 13
Property 65493 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1992
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 79 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
491 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 58952
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61483
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 5128 €/m²
  • Обектен код 56728
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 5478 €/m²
  • Обектен код 65195
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 4866 €/m²
  • Обектен код 57974
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин