400 000 €
5128 €/m²
Property 56728 photo 1
Property 56728 photo 2
Property 56728 photo 3
Property 56728 photo 4
Property 56728 photo 5
Property 56728 photo 6
Property 56728 photo 7
Property 56728 photo 8
Property 56728 photo 9
Property 56728 photo 10
Property 56728 photo 11
Property 56728 photo 12

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 78 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 65814
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 59653
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
491 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 58952
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 57670
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин