365 000 €
4867 €/m²
Property 57974 photo 1
Property 57974 photo 2
Property 57974 photo 3
Property 57974 photo 4
Property 57974 photo 5
Property 57974 photo 6
Property 57974 photo 7
Property 57974 photo 8
Property 57974 photo 9
Property 57974 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
426 000 € 3276 €/m²
  • Обектен код 65119
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
325 000 € 3494 €/m²
  • Обектен код 61347
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 5818 €/m²
  • Обектен код 59634
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 000 € 4036 €/m²
  • Обектен код 61588
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 64221
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин