320 000 €
5818 €/m²
Property 59634 photo 1
Property 59634 photo 2
Property 59634 photo 3
Property 59634 photo 4
Property 59634 photo 5
Property 59634 photo 6
Property 59634 photo 7
Property 59634 photo 8
Property 59634 photo 9

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 4531 €/m²
  • Обектен код 65321
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 000 € 3276 €/m²
  • Обектен код 65119
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 63932
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
307 600 € 6990 €/m²
  • Обектен код 63014
  • Квадратура 44 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 66015
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65031
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин