270 000 €
4154 €/m²
Property 63932 photo 1
Property 63932 photo 2
Property 63932 photo 3
Property 63932 photo 4
Property 63932 photo 5
Property 63932 photo 6
Property 63932 photo 7
Property 63932 photo 8
Property 63932 photo 9
Property 63932 photo 10
Property 63932 photo 11
Property 63932 photo 12
Property 63932 photo 13
Property 63932 photo 14

Details

  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Луксозна къща
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е на 3 нива. сутерен и се състои от една баня, един офис. Партер и се състои от хол, една тоалетна. Semi-first floor и се състои от една спалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, алармена система.

Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 65689
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64942
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 65482
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 66016
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин