Property 66016 photo 1
Property 66016 photo 2
Property 66016 photo 3
Property 66016 photo 4
Property 66016 photo 5
Property 66016 photo 6
Property 66016 photo 7
Property 66016 photo 8
Property 66016 photo 9
Property 66016 photo 10
Property 66016 photo 11
Property 66016 photo 12
Property 66016 photo 13
Property 66016 photo 14
Property 66016 photo 15
Property 66016 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 65145
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 7941 €/m²
  • Обектен код 65319
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1560 €/m²
  • Обектен код 65593
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 65348
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин