290 000 €
3412 €/m²
Property 65145 photo 1
Property 65145 photo 2
Property 65145 photo 3
Property 65145 photo 4
Property 65145 photo 5
Property 65145 photo 6
Property 65145 photo 7
Property 65145 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5500 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Склад
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м в Атина. Апартаментът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Semi-first floor и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик.

Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Обектен код 65107
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 65594
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин