305 000 €
4841 €/m²
Property 63704 photo 1
Property 63704 photo 2
Property 63704 photo 3
Property 63704 photo 4
Property 63704 photo 5
Property 63704 photo 6
Property 63704 photo 7
Property 63704 photo 8
Property 63704 photo 9
Property 63704 photo 10
Property 63704 photo 11
Property 63704 photo 12
Property 63704 photo 13
Property 63704 photo 14

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1997
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 465 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 63 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 65116
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65031
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин