255 000 €
4180 €/m²
Property 65116 photo 1
Property 65116 photo 2
Property 65116 photo 3

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 61
  • Условие: В процес на обработка
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 61 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
270 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65356
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 66010
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5510 €/m²
  • Обектен код 65764
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин