Продажба - Апартамент 107 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада Ано Глифада
242 000 €
2262 €/m²
Property 63313 photo 1
Property 63313 photo 2
Property 63313 photo 3
Property 63313 photo 4
Property 63313 photo 5
Property 63313 photo 6
Property 63313 photo 7
Property 63313 photo 8
Property 63313 photo 9

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1992
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2300 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 107 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка.

Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 65689
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 66010
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 64940
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин