255 000 €
4636 €/m²
Property 65689 photo 1
Property 65689 photo 2
Property 65689 photo 3
Property 65689 photo 4
Property 65689 photo 5
Property 65689 photo 6
Property 65689 photo 7
Property 65689 photo 8
Property 65689 photo 9
Property 65689 photo 10
Property 65689 photo 11
Property 65689 photo 12
Property 65689 photo 13
Property 65689 photo 14
Property 65689 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65210
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65355
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 65482
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 65364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин