290 000 €
4833 €/m²
Property 63487 photo 1
Property 63487 photo 2
Property 63487 photo 3
Property 63487 photo 4
Property 63487 photo 5
Property 63487 photo 6
Property 63487 photo 7
Property 63487 photo 8
Property 63487 photo 9
Property 63487 photo 10
Property 63487 photo 11
Property 63487 photo 12
Property 63487 photo 13
Property 63487 photo 14
Property 63487 photo 15
Property 63487 photo 16
Property 63487 photo 17
Property 63487 photo 18

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 740 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 65482
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65350
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин