260 000 €
5200 €/m²
Property 65944 photo 1
Property 65944 photo 2
Property 65944 photo 3
Property 65944 photo 4
Property 65944 photo 5
Property 65944 photo 6
Property 65944 photo 7
Property 65944 photo 8
Property 65944 photo 9
Property 65944 photo 10
Property 65944 photo 11
Property 65944 photo 12
Property 65944 photo 13

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1976
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: помпа за отопление
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
300 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65306
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 65594
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 63667
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 65614
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин