300 000 €
5000 €/m²
Property 65306 photo 1
Property 65306 photo 2
Property 65306 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3700 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
340 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65001
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 63667
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6136 €/m²
  • Обектен код 66013
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5510 €/m²
  • Обектен код 65764
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин