Продажба - Апартамент 96 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Неа Смирни Крисаки
250 000 € 245 000 €
2552 €/m²
Property 63981 photo 1
Property 63981 photo 2
Property 63981 photo 3
Property 63981 photo 4
Property 63981 photo 5
Property 63981 photo 6
Property 63981 photo 7
Property 63981 photo 8
Property 63981 photo 9
Property 63981 photo 10
Property 63981 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bedrooms: 2
  • разстояние до морето: 1750 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, един офис. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 65239
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 65348
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 65317
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2621 €/m²
  • Обектен код 66032
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин