210 000 €
3962 €/m²
Property 64835 photo 1
Property 64835 photo 2
Property 64835 photo 3
Property 64835 photo 4
Property 64835 photo 5
Property 64835 photo 6
Property 64835 photo 7
Property 64835 photo 8
Property 64835 photo 9
Property 64835 photo 10
Property 64835 photo 11
Property 64835 photo 12
Property 64835 photo 13
Property 64835 photo 14
Property 64835 photo 15
Property 64835 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1992
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 53 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
180 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 66044
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 65594
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 65482
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 64821
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2621 €/m²
  • Обектен код 66032
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин