290 000 €
6170 €/m²
Property 65358 photo 1
Property 65358 photo 2
Property 65358 photo 3
Property 65358 photo 4
Property 65358 photo 5
Property 65358 photo 6
Property 65358 photo 7
Property 65358 photo 8
Property 65358 photo 9
Property 65358 photo 10
Property 65358 photo 11

Details

  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода. Сграда без асансьор.

Продажба
300 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65306
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
314 800 € 5939 €/m²
  • Обектен код 63766
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
270 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 63932
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 65482
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 64940
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин