240 000 €
1702 €/m²
Property 65594 photo 1
Property 65594 photo 2
Property 65594 photo 3
Property 65594 photo 4
Property 65594 photo 5
Property 65594 photo 6
Property 65594 photo 7
Property 65594 photo 8
Property 65594 photo 9
Property 65594 photo 10
Property 65594 photo 11
Property 65594 photo 12

Details

  • Брой стаи: 4
  • Energy Class: F
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 141 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: тенти, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65031
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 65145
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 63932
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин