232 000 €
6105 €/m²
Property 65217 photo 1
Property 65217 photo 2
Property 65217 photo 3
Property 65217 photo 4
Property 65217 photo 5

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Настаняване: 38
  • Отопление: помпа за отопление
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access for people with special needs

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 38 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65350
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 66015
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 65116
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 63932
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин