263 000 €
5977 €/m²
Property 65216 photo 1
Property 65216 photo 2
Property 65216 photo 3
Property 65216 photo 4
Property 65216 photo 5
Property 65216 photo 6

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Настаняване: 44
  • Отопление: помпа за отопление
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 64821
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 64603
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 66016
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин