280 000 €
2276 €/m²
Property 64603 photo 1
Property 64603 photo 2
Property 64603 photo 3
Property 64603 photo 4

Details

  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: wood/tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 12500 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 123 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, един офис. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: градина, гараж, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64942
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 65116
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин