280 000 €
4308 €/m²
Property 65009 photo 1
Property 65009 photo 2
Property 65009 photo 3
Property 65009 photo 4
Property 65009 photo 5
Property 65009 photo 6
Property 65009 photo 7
Property 65009 photo 8
Property 65009 photo 9
Property 65009 photo 10
Property 65009 photo 11
Property 65009 photo 12
Property 65009 photo 13

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65210
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 65317
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 66015
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин