270 000 €
7714 €/m²
Property 65359 photo 1
Property 65359 photo 2
Property 65359 photo 3
Property 65359 photo 4
Property 65359 photo 5
Property 65359 photo 6
Property 65359 photo 7
Property 65359 photo 8
Property 65359 photo 9
Property 65359 photo 10
Property 65359 photo 11

Details

  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик. Сграда без асансьор.

Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6136 €/m²
  • Обектен код 66013
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
314 800 € 5939 €/m²
  • Обектен код 63766
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин