315 000 €
4200 €/m²
Property 65578 photo 1
Property 65578 photo 2
Property 65578 photo 3
Property 65578 photo 4
Property 65578 photo 5
Property 65578 photo 6
Property 65578 photo 7
Property 65578 photo 8
Property 65578 photo 9
Property 65578 photo 10
Property 65578 photo 11
Property 65578 photo 12
Property 65578 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 65482
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3918 €/m²
  • Обектен код 63032
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 65317
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
335 000 € 4785 €/m²
  • Обектен код 65297
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин