320 000 €
4267 €/m²
Property 65385 photo 1
Property 65385 photo 2
Property 65385 photo 3
Property 65385 photo 4
Property 65385 photo 5
Property 65385 photo 6
Property 65385 photo 7
Property 65385 photo 8
Property 65385 photo 9
Property 65385 photo 10
Property 65385 photo 11
Property 65385 photo 12
Property 65385 photo 13
Property 65385 photo 14
Property 65385 photo 15
Property 65385 photo 16
Property 65385 photo 17
Property 65385 photo 18

Details

  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Вътрешни стълби
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Атина. Апартаментът е на 3 нива. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня. Semi-first floor и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик.

Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 500 € 6353 €/m²
  • Обектен код 63008
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 65145
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 66015
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин