270 000 €
9643 €/m²
Property 65351 photo 1
Property 65351 photo 2
Property 65351 photo 3
Property 65351 photo 4
Property 65351 photo 5
Property 65351 photo 6
Property 65351 photo 7
Property 65351 photo 8
Property 65351 photo 9
Property 65351 photo 10
Property 65351 photo 11

Details

  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 28 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик.

Продажба
270 000 € 7941 €/m²
  • Обектен код 65319
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
297 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 65614
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65001
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 65348
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин