340 000 €
3333 €/m²
Property 65001 photo 1
Property 65001 photo 2
Property 65001 photo 3
Property 65001 photo 4
Property 65001 photo 5
Property 65001 photo 6
Property 65001 photo 7
Property 65001 photo 8

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1965
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
310 000 € 2561 €/m²
  • Обектен код 62253
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
305 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 65813
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
395 000 € 4293 €/m²
  • Обектен код 60859
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Обектен код 62551
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 5181 €/m²
  • Обектен код 62422
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61719
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин