Продажба - Апартамент 55 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Калимниотика
285 000 €
5182 €/m²
Property 62422 photo 1
Property 62422 photo 2
Property 62422 photo 3
Property 62422 photo 4
Property 62422 photo 5
Property 62422 photo 6
Property 62422 photo 7
Property 62422 photo 8
Property 62422 photo 9
Property 62422 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 890 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 000 € 3276 €/m²
  • Обектен код 65119
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 4010 €/m²
  • Обектен код 65230
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64942
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
314 800 € 5939 €/m²
  • Обектен код 63766
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин